Doradztwo w zakresie inwestowania w nieruchomości

Chciałbyś wreszcie zainwestować w nieruchomości, ale nigdy wcześniej tego nie robiłeś i boisz się popełnić błąd? Widzisz, że Twoi znajomi kupują kolejne mieszkania na kredyt, a Ty nawet nie wiesz, jaką masz zdolność kredytową? A może masz już na oku okazję, ale potrzebujesz się upewnić, że Twój plan ma sens? Doskonale rozumiemy Twoją sytuację, bo sami mieliśmy dokładnie te same wątpliwości i obawy zaczynając nasze działania na rynku nieruchomości ponad 10 lat temu. Teraz żałujemy, że wtedy nie było możliwości skonsultować się z kimś, kto zdążył już zjeść zęby w branży, w którą my dopiero zamierzaliśmy wkroczyć. Na pewno pozwoliłoby to nam znacznie szybciej wejść na wysokie obroty oraz uniknąć paru kosztownych błędów.

Image alt

Zakup mieszkania pod wynajem

Poniżej krótki schemat, jak wygląda typowy proces inwestowania w nieruchomości na wynajem. Bez względu na to, na którym obecnie etapie jesteś, możesz skorzystać z bezpłatnej 15 minutowej konsultacji lub jednego z płatnych pakietów. Życzymy wytrwałości w realizacji swoich celów na tym niełatwym rynku!

Our awesome features
1
Wybór strategii inwestycyjnej

Czy jesteś pewny swoich celów długofalowych? Nieruchomości to biznes, w którym nie można łatwo i szybko zmieniać strategii, np. zamienić 3 kawalerki na 5 pokojowe mieszkanie. Rodzajów inwestowania w nieruchomości jest wiele, ale należy je dostosować do własnych potrzeb i możliwości.

Our awesome features
2
Wybór sposobu finansowania

Kredyt hipoteczny albo środki własne to nie jedyny możliwości. Na tym etapie warto też się zastanowić, ile pieniędzy jesteśmy skłonni "zamrozić", w którym momencie zatrzymać się, aby nie przeinwestować oraz co zrobimy, jak sprawy potoczą się nie po naszej myśli.

Our awesome features
3
Znalezienie właściwej inwestycji

Na tym etapie powinniśmy już wiedzieć, czy interesuję nas rynek pierwotny czy wtórny, czy zamierzamy mieszkanie wynająć, a jeśli tak, to jakiemu klientowi, czy raczej chcemy je trzymać licząc na wzrost jego wartości w czasie. Oczywiście, należy też pamiętać o sprawdzeniu sytuacji technicznej oraz prawnej i wszystkimi ryzykami z tym związanymi. Na koniec zostają już tylko skuteczne negocjacje, żeby się nie okazało, że kupujemy coś powyżej rzeczywistej wartości.

Our awesome features
4
Współpracownicy

Inwestowanie w nieruchomości to nie jest samotna podróż. Kolejne jej etapy będziemy przemierzać wspólnie z różnymi specjalistami: prawnikiem, notariuszem, księgowym, ekipami remontowymi, architektem lub projektantem wnętrz, a nawet z fotografem. Każdy z tych usług niesie za sobą kolejne ryzyko, którymi ważne jest dobrze zarządzić.

Our awesome features
5
Projekt i remont

Przez wielu najmniej lubiana część całego procesu inwestowania w nieruchomości. Jeżeli nie umiesz dobrze rozmawiać z majstrami to licz się z tym, że w najlepszym przypadku zapłacisz więcej, niż warta jest dana usługa lub usługa nie będzie w pełni zrealizowana, w najgorszym osiągniesz efekt różny od zamierzonego i trzeba będzie poprawiać lub zostaniesz oszukany, a dowiesz się tym nawet po wielu miesiącach lub latach od zakończenia remontu.

Our awesome features
6
Znalezienie najemców

Jeżeli już wiesz, jakich najemców szukasz, to pozostaje jeszcze tylko kwestia prezentacji mieszkania, negocjacji cenowych oraz weryfikacji, że potencjalni najemcy faktycznie są tymi, za kogo się podają i że będą terminowo i w całości regulować czynsz i pozostałe rachunki, a także nie zniszczą mieszkania, w które włożyłeś już tyle pracy.

Our awesome features
7
Zarządzanie najmem

Zarządzanie najmem to dodatkowe kilka godzin w miesiącu na rozliczenie rachunków, kontrole mieszkania oraz upewnienie się, że w mieszkaniu wszystko działa tak, jak powinno. Raz na jakiś czas oczywiście zdarzają się też nieprzewidziane wypadki, jak zalanie sąsiadów lub złamany klucz w zamku, na co trzeba poświęcić dodatkowy czas i pieniądze.

Bezpłatna konsultacja

Wiesz, co trzeba zrobić, ale masz drobne wątpliwości, które chciałbyś przedyskutować z profesjonalistą.

0 zł
15 minut
 • Konsultacja wyceny najmu, zapisów w umowie lub w kwestii weryfikacji najemców
Kontakt

Godzinna konsultacja

Masz gotową listę pytań i wstrzymujesz się z podjęciem wiążących decyzji, dopóki nie skonsultujesz ich z jakimś praktykiem.

99 zł
60 minut
 • Konsultacja w dowolnym temacie z zakresu inwestowania w nieruchomości na wynajem, flipów lub podnajmu
Kontakt

Pakiet 10+

Masz już pewną wiedzę w temacie, ale nie ze wszystkich tematów lub potrzebujesz szybkiego wsparcia w zakupie lub sprzedaży nieruchomości. A wiesz też, że ta cena to nie jest nawet 10% tego, ile mógłby kosztować Cię agent nieruchomości.

795 zł
10 godzin
 • Wsparcie przy zakupie/sprzedaży nieruchomości
 • Wsparcie w negocjacjach cenowych
 • Wyjaśnienie kwestii prawno-podatkowych
 • Wskazówki jak tanim kosztem uatrakcyjnić mieszkanie
 • Porównanie ROI różnych dostępnych ofert
 • Konsultacje w pozostałych tematach, w zależności od potrzeb
Kontakt

Pakiet 25+

Zamierzasz po raz pierwszy zainwestować w nieruchomości i potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi Cię przez cały proces od początku do końca. Możesz liczyć na to, że po tak przeprowadzonym procesie będziesz gotowy do samodzielnych działań na polu inwestowania we flipy, mieszkania na wynajem, innego typu nieruchomości.

1595 zł
25 godzin
 • Analiza potrzeb i wybór strategii inwestycyjnej
 • Wybór optymalnej strategii finansowania przedsięwzięć oraz przygotowanie budżetu
 • Poszukiwanie okazji inwestycyjnych oraz sprawdzanie ich pod kątem prawnym, technicznym oraz zgodności ze strategią
 • Porównanie ofert pomiędzy sobą i wybór najlepszego ROI
 • Negocjacje zakupowe oraz formalności okołotransakcyjne
 • Wsparcie w przygotowaniu projektu i realizacji remontu
 • Home staging
 • Znalezienie najemców i podpisanie właściwej umowy
 • Zarządzanie najmem w trakcie trwania umowy
 • Konsultacje w pozostałych tematach, w zależności od potrzeb
Kontakt
Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr