Zarządzanie najmem

Usługa zarządzania najmem to nic innego, jak dedykowany concierge do Twoich nieruchomości. Wspólnie ustalamy, co jest do zrobienia i potem już nie musisz się niczym martwić. Twoja satysfakcja jest naszym najważniejszym celem.

Czynsz i rachunki

Zajmujemy się wszystkimi sprawami finansowymi poczynając od pobrania czynszu od najemców (lub ponaglenia w przypadku zwłoki), opłacania i rozliczania opłat do administracji, rachunków za media oraz podatków. Na Twoje konto wpływa czysty zysk z inwestycji, a dla potwierdzenia poprawności rozliczeń otrzymujesz dodatkowo raport finansowy.

Regularne kontrole mieszkania

Aby zapewnić, że Twoje mieszkanie jest użytkowane zgodnie z przeznaczeniem wpisanym do umowy, przeprowadzamy regularne wizyty w mieszkaniach. Jest to również okazja do podtrzymania relacji z najemcami i, tym samym, ich zadowolenia. Na specjalne życzenie możliwe są również kontrole na żądanie, np. podczas zakłócania przez najemców miru domowego.

Interwencje w przypadku awarii

Sytuacje awaryjne najbardziej lubią się przydarzać w najmniej oczekiwanych momentach. Na szczęście dla Ciebie, dla nas nie istnieją najmniej oczekiwane momenty, ponieważ świadczymy interwencje 24/7 przez 365 dni w roku. Poza samym rozwiązaniem problemu zajmiemy się również ustaleniem, z czyjej winy awaria miała miejsce oraz ewentualnym dochodzeniem ubezpieczenia.

Odbiór mieszkania i rozliczenie kaucji

W momencie gdy umowa z najemcami się kończy lub ulega rozwiązaniu, należy odebrać od nich mieszkanie i upewnić się, że wszystkie uszkodzenia zostały zauważone, poprawnie wycenione oraz rozliczone z kaucji.

Ubezpieczenie mieszkania

Dbamy o to, aby wynajmowane mieszkania zawsze posiadały ubezpieczenie z adekwatnym zakresem, szczególnie obejmującym zarówno OC lokatora, jak i właściciela. Dzięki temu, bez względu czy najemcy zniszczą coś w mieszkaniu, czy np. zaleją sąsiadów, ubezpieczyciel pokryje straty.

Gwarancja braku przestoju

Jeżeli zdecydujesz się powierzyć nam poszukiwanie najemców, wtedy zagwarantujemy, że mieszkanie będzie wynajmowane bez żadnych przestojów, nawet w przypadku zmiany lokatorów.

Organizacja transportu mebli

Czasami nowi najemcy oczekują, że z mieszkania zostaną zabrane pewne nadmiarowe meble. Nie musisz się tym martwić, załatwimy to za Ciebie.

Sprzątanie nieruchomości

Przy wyborze pełnej usługi zapewniamy sprzątanie do celów prezentacji mieszkania nowym zainteresowanym lub, w razie takiej potrzeby, organizujemy usługę generalnego sprzątania.

Przedłużanie umowy z najemcami

W zależności od rodzaju umowy i ustaleń między właścicielem, a najemcami, możemy partycypować w przedłużaniu umowy na tych samych warunkach lub w negocjacjach zmian do umowy w kolejnym roku użytkowania mieszkania.

Rozwiązujemy problemy

Jeżeli tylko pojawiają się jakiekolwiek problematyczne kwestie związane z obsługiwanym mieszkaniem, np. z administracją lub sąsiadami, dbamy o ich rozwiązanie w interesie naszego klienta.

Zainteresowany?

Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr