Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy

Mokotów, Ochota, Ursynów, Żoliborz, Wilanów, Wola, Włochy, Bemowo, Bielany, Białołęka, Praga Płn. i Płd., Ursus, Wawer oraz w przygranicznych miejscowościach.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na Twoje pytania i prześlemy szczegółową ofertę współpracy.

Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się w najbliższym dniu roboczym!M2Rent Sp. z o.o.

ul. J. i J. Śniadeckich 12/16 lok. 17

00-656 Warszawa


e-mail: kontakt@m2rent.pl

pon. - pt. 9.00-18.00


Kontakt dla właścicieli mieszkań:

Karolina Grabowska

tel: +48 699 898 810


*jeśli nie odbieramy, napisz SMS - na pewno oddzwonimy!


Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;

KRS: 0000942355, REGON: 520852427, NIP: 5213951199.


Gwarancja znalezienia najemców w Warszawie w ciągu 30 dni od rozpoczęcia współpracy

FAQ, czyli najczęstsze pytania

Masz pytanie? My mamy odpowiedzi. Jeżeli nie znajdujesz tu tego, czego szukasz, to skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Proponujemy Państwu dwa warianty w ramach naszej usługi: - zarządzanie najmem (bez poszukiwania i weryfikacji najemców), w ramach którego w Państwa imieniu przejmujemy pełen kontakt z najemcami w zakresie rozliczania czynszu, rachunków za media i podatków, dokonujemy regularnych kontroli stanu mieszkania, interwencji w przypadku awarii, a na koniec także odbioru mieszkania i rozliczenia kaucji w ramach podpisanej umowy; - zarządzanie najmem wraz ze znalezieniem najemców, w ramach czego wykonujemy wszystkie powyższe czynności, a dodatkowo pomagamy znaleźć właściwych najemców, przygotowujemy mieszkanie w ramach home staggingu, negocjujemy ceną w imieniu klienta oraz gwarantujemy brak przestojów w najmie

To proste! Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje oczekiwania, a my dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Po podpisaniu umowy i przekazaniu kluczy do mieszkania rozpoczynamy nasze usługi, zgodnie z ustaleniami.

Oczywiście! Umowę możemy podpisać zdalnie, a spotkanie odbyć na zoomie w dowolnie pasującym Ci terminie. Klucze możesz nam przekazać przez znajomego lub wysłać kurierem.

Zarówno w kwestii pośrednictwa, jak i zarządzania najmem, obsługujemy całą aglomerację warszawską, łódzką i trójmiejską czyli Warszawę, Łódź, Gdańsk, Gdynię i Sopot oraz wszystkie przygraniczne miejscowości.

Jeżeli taka forma wynajmu przynosi właścicielowi większe przychody to jak najbardziej podejmujemy się również takiej formy obsługi. Zwyczajowo umowy podpisywane są z jednym najemcą, z wieloma najemcami na jednej umowie lub z wieloma najemcami na osobnych umowach i w różnych terminach.

Wynajmujemy oraz zarządzamy najmem zarówno mieszkaniami, jak i domami, garażami czy schowkami lokatorskimi.

Masz 30 dni, aby nas sprawdzić

Jeżeli w ciągu 30 dni jakość oferowanych przez nas usług zarządzania najmem nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, będziesz mógł zrezygnować bez ponoszenia żadnych opłat. Sprawdź nas!

Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr