Działamy na terenie wszystkich dzielnic Łodzi

Śródmieście, Bałuty, Widzew, Polesie i Górna oraz w przygranicznych miejscowościach

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na Twoje pytania i prześlemy szczegółową ofertę współpracy.

Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się w najbliższym dniu roboczym!M2Rent Sp. z o.o.

ul. Piotrkowska 148/150

90-001 Łódź


e-mail: kontakt@m2rent.pl

pon. - pt. 9.00-19.00


Kontakt dla właścicieli mieszkań:

Martyna Palińska-Sendkowska,

tel: +48 691 502 675


*jeśli nie odbieramy, napisz SMS - na pewno oddzwonimy!


Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;

KRS: 0000942355, REGON: 520852427, NIP: 5213951199.


Gwarancja znalezienia najemców w Łodzi w ciągu 30 dni od rozpoczęcia współpracy

FAQ, czyli najczęstsze pytania

Masz pytanie? My mamy odpowiedzi. Jeżeli nie znajdujesz tu tego, czego szukasz, to skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Proponujemy Państwu dwa warianty w ramach naszej usługi: - zarządzanie najmem (bez poszukiwania i weryfikacji najemców), w ramach którego w Państwa imieniu przejmujemy pełen kontakt z najemcami w zakresie rozliczania czynszu, rachunków za media i podatków, dokonujemy regularnych kontroli stanu mieszkania, interwencji w przypadku awarii, a na koniec także odbioru mieszkania i rozliczenia kaucji w ramach podpisanej umowy; - zarządzanie najmem wraz ze znalezieniem najemców, w ramach czego wykonujemy wszystkie powyższe czynności, a dodatkowo pomagamy znaleźć właściwych najemców, przygotowujemy mieszkanie w ramach home staggingu, negocjujemy ceną w imieniu klienta oraz gwarantujemy brak przestojów w najmie

To proste! Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje oczekiwania, a my dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Po podpisaniu umowy i przekazaniu kluczy do mieszkania rozpoczynamy nasze usługi, zgodnie z ustaleniami.

Oczywiście! Umowę możemy podpisać zdalnie, a spotkanie odbyć na zoomie w dowolnie pasującym Ci terminie. Klucze możesz nam przekazać przez znajomego lub wysłać kurierem.

Zarówno w kwestii pośrednictwa, jak i zarządzania najmem, obsługujemy całą aglomerację warszawską, łódzką i trójmiejską czyli Warszawę, Łódź, Gdańsk, Gdynię i Sopot oraz wszystkie przygraniczne miejscowości.

Jeżeli taka forma wynajmu przynosi właścicielowi większe przychody to jak najbardziej podejmujemy się również takiej formy obsługi. Zwyczajowo umowy podpisywane są z jednym najemcą, z wieloma najemcami na jednej umowie lub z wieloma najemcami na osobnych umowach i w różnych terminach.

Wynajmujemy oraz zarządzamy najmem zarówno mieszkaniami, jak i domami, garażami czy schowkami lokatorskimi.

Masz 30 dni, aby nas sprawdzić

Jeżeli w ciągu 30 dni jakość oferowanych przez nas usług zarządzania najmem nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, będziesz mógł zrezygnować bez ponoszenia żadnych opłat. Sprawdź nas!

Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr