Działamy na terenie wszystkich dzielnic Wrocławia!

Krzyki, Śródmieście, Stare Miasto, Fabryczna, Psie Pole oraz w przygranicznych miejscowościach.

Gwarancja znalezienia najemców we Wrocławiu w ciągu 30 dni od rozpoczęcia współpracy

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie? My mamy odpowiedzi. Jeżeli nie znajdujesz tu tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Proponujemy Państwu dwa warianty w ramach naszej usługi: - zarządzanie najmem (bez poszukiwania i weryfikacji najemców), w ramach którego w Państwa imieniu przejmujemy pełen kontakt z najemcami w zakresie rozliczania czynszu, rachunków za media i podatków, dokonujemy regularnych kontroli stanu mieszkania, interwencji w przypadku awarii, a na koniec także odbioru mieszkania i rozliczenia kaucji w ramach podpisanej umowy; - zarządzanie najmem wraz ze znalezieniem najemców, w ramach czego wykonujemy wszystkie powyższe czynności, a dodatkowo pomagamy znaleźć właściwych najemców, przygotowujemy mieszkanie w ramach home stagingu, negocjujemy cenę w imieniu klienta oraz gwarantujemy brak przestojów w najmie

Właściciel mieszkania płaci jedynie miesięczną prowizję za zarządzanie, w kwocie zależnej od zakresu usługi oraz liczby wynajmowanych mieszkań. Prowizja ta jest potrącana w momencie przekazywania czynszu od najemców na konto właściciela.

Wysokość czynszu, który właściciel może otrzymać za wynajem mieszkania zależy od wielu czynników, ale główne z nich to: - lokalizacja mieszkania, - metraż/liczba pokoi, - standard wykończenia W ramach naszej działalności prowadzimy bazy danych aktualnych cen najmu, w związku z czym jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom, czy cena po jakiej wynajęli swoje mieszkanie jest "rynkowa".

Oczywiście! Umowę możemy podpisać zdalnie, a spotkanie odbyć na zoomie w dowolnie pasującym Ci terminie. Klucze możesz nam przekazać przez znajomego lub wysłać kurierem.

Jeżeli forma wynajmu "na pokoje" może przynieść właścicielowi większe przychody to taką formę zarekomendujemy oraz podejmiemy się jej obsługi. Zwyczajowo umowy podpisywane są z jednym najemcą, z wieloma najemcami na jednej umowie lub z wieloma najemcami na osobnych umowach i w różnych terminach.

Zdecydowanie polecamy naszym klientom wybór umowy najmu okazjonalnego (jeżeli tylko jest to możliwe), która w większym stopniu zabezpiecza interesy właścicieli mieszkań niż standardowa umowa najmu.

Masz 30 dni, aby nas sprawdzić

Jeżeli w ciągu 30 dni jakość oferowanych przez nas usług zarządzania najmem nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, będziesz mógł zrezygnować bez ponoszenia żadnych opłat. Sprawdź nas!M2Rent Sp. z o.o.

Ul. Strzegomska 42B

53-611 Wrocław


e-mail: kontakt@m2rent.pl

pon. - pt. 9.00-19.00


Kontakt dla właścicieli mieszkań:

Karolina Grabowska

tel: +48 699 89 88 10


*jeśli nie odbieramy, napisz SMS - na pewno oddzwonimy!


Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;

KRS: 0000942355, REGON: 520852427, NIP: 5213951199.


Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na Twoje pytania i prześlemy szczegółową ofertę współpracy.

Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się w najbliższym dniu roboczym!

Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr